Bezpečnost dřevěných vláčkodráh

Dřevěné vláčkodráhy a doplňky od značky BIGJIGS

Každý rodič samozřejmě chce, aby si jeho dítě hrálo nejen se zábavnými, ale především bezpečnými hračkami. Zajímá vás, jak je na tom v tomto ohledu dřevěná vláčkodráha? Máme pro vás skvělou zprávu: tato hračka představuje tradiční, léty ověřený a bezpečný výrobek.

Hračky pro děti samozřejmě musí splňovat ty nejpřísnější kritéria. Bezpečnost je na první místě. Svou roli hrají použité materiály, ale i tvar a velikost jednotlivých kusů.

Přesto si dejte pozor na výrobce

U dřevěných výrobků je výhoda v tom, že mají přírodní původ. Bohužel v dnešní době není ani tento fakt zárukou kvality a bezpečnosti, neboť mnoho výrobců ve snaze ušetřit co nejvíc nákladů vyrábí nekvalitní až nebezpečné hračky. Ty buď málo vydrží a rychle se zničí, nebo mohou být i nebezpečné.

V praxi jsme se setkali i s vláčkodráhami, jejichž části se různě drolily, takže si děti mohly i zarazit třísky.

Jak mít absolutní jistotu, že koupíte kvalitní a bezpečné hračky?

Univerzálním řešením je nákup výrobků od uznávaného výrobce.

V e-shopu A-toys.cz vám nabízíme vláčkodráhy a doplňky k nim pouze od osvědčených výrobců jako jsou BIGJIGS, MAXIM nebo BINO. Všechny tyto značky za sebou mají dlouho historii a dbají na to, s čím přicházejí na trh a do dětských pokojíčků.

Všechny hračky a doplňky jsou navrženy pro děti různých věkových kategorií. U každého zboží uvidíte doporučení, od kolika let věku vašeho dítěte je hračka vhodná.